صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

هاشمی تختی:

بندرعباس از شهردار و شورای خوبی برخوردار است

نماینده مردم بندرعباس در  مجلس شورای اسلامی گفت: خوشبختانه در حال حاضر، شهر بندرعباس از شورا و شهردار خوبی برخوردار است و نباید به آن خدشه وارد  شود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندرعباس، حسین هاشمی تختی در آیین بهره برداری از پنج پروژه بزرگ عمران شهری شهرداری بندرعباس که در محل فرهنگسرای محله چاهستانی ها برگزار شد، اظهار کرد: فضای خوبی برای هکاری دستگاه‌های اجرایی استان فراهم شده و حاصل تمام این همکاری ها بهره برداری از همچین پروژه‌هایی برای رفاه شهروندان اسست.

وی با اشاره به ضرورت جلب مشارکت بخش خصوصی در اجرای پروژه‌ها، افزود: خوشبختانه در حال حاضر، شهر از شورا و شهردار خوبی برخوردار است و نباید به آن خدشه وارد  شود.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینک فضای همدلی و خوبی نیز در استان برقرار شده است، خاطرنشان کرد: وجود برخی مشکلات و هماهمگی‌ها در اجرای کار یک امر بدیهی است ولی باید همدلی و همراهی را افزایش داده و به فکر رفع مشکلات باشیم.

هاشمی ادامه داد: امیدواریم فضای همدلی و تفاهم گسترش یافته و به دنبال بهانه و تخریب نباشیم.

اضافه می‌شود، در هفته دولت سال 97 تعداد 73 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 464 میلیارد ريال توسط شهرداری بندرعباس به بهره‌برداری رسیده که تقاطع غیرهم‌سطح ابوموسی، فرهنگسرای گلستان، دو ساختمان اداری در محدوده منطقه دو، چند پارک محله‌ای و زمین ورزشی و سالن ورزشی چند منظوره جزو پروژه‌های شاخص به بهره‌برداری رسیده است.

 

 


١٨:٤٤ - چهارشنبه ٧ شهريور ١٣٩٧    /    شماره : ٥٥٥١    /    تعداد نمایش : ٧٨٩خروج