صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهردار منطقه یک بندرعباس خبر داد:

پیشرفت 90 درصدی بازگشایی خیابان طلابند

 

مدیر منطقه یک شهرداری بندرعباس از پیشرفت 90 درصدی فاز پایانی عملیات بازگشایی محله طلابند خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، هومن رفیعی بندری در بازدید از روند اجرای فاز پایانی بازگشایی خیابان جدید در محله طلابند، اظهار کرد: در این طرح خدمات مورد نیاز برای داشتن یک محله خوب در نظر گرفته شده که همکاری ساکنین و مشارکت آنها به منظور اجرای سریع این طرح ضروری است.

وی افزود: با اجرای فاز پایانی این طرح، اتفاقات قابل توجهی در محله طلابند صورت می‌گیرد و سبب بهبود خدمات‌رسانی به ساکنان آن خواهد شد.

رفیعی بندری با بیان اینکه مساحت محله طلابند 11 هزار و 200 مترمربع است، خاطرنشان کرد: در این طرح که هزینه آن بالغ بر 35 میلیارد ریال پیش‌بینی شده، 15 میلیارد ریال به منظور تملک املاک در مسیر، 5 میلیارد ریال پیاده روسازی، 5 میلیارد ریال هزینه زیرسازی و آسفالت و 10 میلیارد ریال در بحث بازسازی املاک پیش‌بینی شده است.

مدیر منطقه یک شهرداری بندرعباس با اشاره به اینکه فاز پایانی طرح بازگشایی محله طلابند از تیرماه آغاز شده است، اضافه کرد: در این طرح 49 ملک در مسیر قرار داشته که هم اکنون با تلاش بی‌وقفه کارکنان و کارگران شهرداری بندرعباس با پیشرفت 90 درصدی همراه است.

وی با اشاره به اینکه طرح بازگشایی محله طلابند به دلیل جابه‌جایی‌های تیر برق و مشکلات آن مقداری به طول انجامیده است، تصریح کرد: مرحله خاک‌برداری به اتمام رسیده و پس از تعویض لوله انشعاب اصلی آب، زیرسازی آسفالت آغاز می‌شود.

رفیعی‌بندری در پایان گفت: تسهيل در عبور و مرور، افزايش سطح كيفي زندگي ساكنين محله، رونق اقتصادي، بالا رفتن سطح خدمات‌رساني به منطقه، افزايش ايمني، زيباسازي، كاهش معضلات اجتماعي، مقاوم سازي، هدايت آب‌هاي سطحي و بالا بردن سطح امنيت از مهمترین اهداف اجرای این طرح است.

 


١٣:٠٧ - دوشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ٥٧٤٨    /    تعداد نمایش : ٣٦٠خروج