صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

تولید و کاشت بیش از یک میلیون نشاء گل فصلی در بندرعباس

رئیس سازمان سیما و منظر و فضای سبز شهرداری بندرعباس از آغاز عملیات کاشت گل‌های فصلی در سطح شهر خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، رضا حیدری‌زاده با اشاره به اینکه نشاط آفرینی مهمترین هدف از کاشت گل‌های مختلف با رنگ‌های متنوع در سطح شهر است، اظهار کرد: عملیات کاشت این گلها از اول آبان‌ماه شروع شده است.

وی با اشاره به اینکه کاشت گل‌های فصلی از لحاظ تنوع رنگی و گونه‌ای دارای اهمیت ویژه‌ای است، افزود: نشاء این گل‌های فصلی در واحد تولیدات سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس تولید شده است.

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس خاطرنشان کرد: این گونه‌ها با هدف ایجاد محیط دلپذیر و افزایش نشاط و شادابی در میان شهروندان در بوستان‌ها، میدان‌ها و بلوارهای اصلی شهر کاشته می‌شود.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری شهرداری بندرعباس خاطرنشان کرد: در این مرحله انواع گل‌های فصلی از قبیل اطلسی(پنج رنگ)، جعفری(سه رنگ)، آهار(چهار رنگ)، پریوش(چهار رنگ)، و ... در سطح میادین، بلوارها، بوستان‌ها و فضاهای سبز شهر کاشته می‌شوند.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری شهرداری بندرعباس اذعان کرد: گل‌کاری‌ها در قالب فرش، کاشت قطعات به صورت تکه‌کاری، ترکیب با چمن، کاشت در فلاورباکس‌ها و گلدان‌های پرتابل و سایر روش‌ها در سطح مناطق سه گانه شهری انجام می‌شود.

 


١٣:٠١ - دوشنبه ٧ آبان ١٣٩٧    /    شماره : ٥٧٧٦    /    تعداد نمایش : ٣٦٥خروج