صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

از طرح های پژوهش محور در مدیریت شهری، استفاده می شود

شهردار بندرعباس در بازدید از مرکز خلاقیت و فنآوری های نوین شهرداری بندرعباس، با بیان این مطلب افزود: در فرآیند مدیریت شهری، مشارکت همه جانبه شهروندان، ضروری است و در همین راستا شهرداری بندرعباس از طرح های شهری پژوهش محور، استفاده می کند.

عباس امینی زاده گفت: توسعه شهری، بدون مشارکت شهروندان، امکان پذیر نیست و بدین منظور، مناطق و سازمان های وابسته شهرداری، زمینه را برای جذب هر چه بیشتر شهروندان برای بهره مندی از ایده های خلاق و قابل اجرای آنان در عرصه های اجتماعی، حمل و نقل درون شهری، فرهنگی و هنری، گردشگری، اقتصاد خانواده، سرمایه گذاری، فضای سبز، فنآوری اطلاعات، ورزشی، شهرسازی و مدیریت پسماند، فراهم کنند.

وی اظهار داشت: مرکز خلاقیت شهرداری، نسبت به شناسایی و برآورد ظرفیت های گوناگون شهروندان در عرصه های یادشده، اقدام کند و دیگر مجموعه های شهرداری نیز، همکاری های لازم را انجام دهند.

در این بازدید احمد پایدار مشاور شهردار و مدیر مرکز خلاقیت و فنآوری های نوین شهرداری بندرعباس، گزارشی از آخرین اقدامات و برنامه های این مرکز ، همچنین فرآیند پیوستن شهر بندرعباس به شیکه جهانی شهرهای خلاق، ارائه کرد.


٠٨:٤٩ - شنبه ١٩ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٧٩٢٠    /    تعداد نمایش : ٦٩١خروج