صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهردار بندرعباس مطرح کرد:

پرداخت حقوق کارگران با آنالیز جدید/ پیگیر بیمه تکمیلی کارگران هستم

 


شهردار بندرعباس از پیگیری بیمه تکمیلی کارگران شهرداری خبر داد و گفت: این موضوع در تعهد شهرداری نیست، اما برای دلگرمی و خدمات بهتر به کارگران مجوز آن از شورای اسلامی شهر اخذ شده و در حال پیگیری است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده در جمع کارگران تنظیف مناطق سه‌گانه اظهار کرد: کارگران تنظیف شهر، نقش بسیار مهمی در ایجاد آسایش و تغییر چهره معابر دارند.
وی خطاب به اعضای جلسه اظهار کرد: شما می‌توانید با انجام صحیح وظایف، تذکر آسانی و رصد محدوده فعالیتی خود، می‌توانید علاوه بر تسهیل کار خود در بهبود وضعیت شهر نیز نقش‌آفرینی کنید.
شهردار بندرعباس در ادامه عنوان کرد: پرداخت حقوق کارگران قبل از سایر حقوق ها، یکی از مهمترین مسائلی بوده که طی سال‌های اخیر نسبت به آن تاکید داشته و داریم.
امینی زاده بیان کرد: شخصا با توجه به اینکه در خانواده‌ای از مجموعه کارگری شهرداری رشد کرده‌ام، مشکلات کارگری را کاملا درک می‌کنم و در راستای بهبود وضعیت تلاش کرده‌ایم.
این مقام مسئول با تاکید بر اینکه کارگران تنظیف می‌توانند همراه و یاری گر خوبی برای رونق فرهنگ شهروندی باشند، اضافه کرد: حقوق شما بر اساس قانون کار پرداخت می‌شود و مابه‌التفاوت پرداخت‌های ماه‌های ابتدایی سال جاری نیز، پرداخت می شود.
امینی زاده در ادامه نیز از پیگیری بیمه تکمیلی کارگران شهرداری خبر داد و عنوان کرد: این موضوع در تعهد شهرداری نیست، اما برای افزایش کیفیت زندگی و رضایتمندی بیشتر کارگران، مجوز آن از شورای اسلامی شهر اخذ شده و در حال پیگیری است.
اسماعیل موحدی‌نژاد، معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس نیز در ادامه این جلسه نیز در ارتباط با مشکلات کارگری و پیگیری درخواست‌های کارگران، گفت: هیچ ارگانی بهتر از خود شهرداری نمی‌تواند مسایل مربوط به کارگران مجموعه را بررسی و رفع کند.
وی افزود: کارگران می‌توانند در صورت هرگونه درخواست یا شکایت در راستای پیگیری حقوق و مزایای خود، به مجموعه مدیریت بازرسی شهرداری رجوع کنند.
احمد ملایی‌نسب، مدیر هماهنگی و نظارت بر خدمات
مدیر هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری بندرعباس نیز در این جلسه اظهار کرد: با توجه به فعالیت کارگران بخش تنظیف در قالب نیروهای شرکتی و پرداخت حقوق آنها از طریق شرکت‌های پیمانکاری مذکور، ممکن است در موردی خاص پرداختی برخی افراد با انتقاد همراه باشد که در این ارتباط نیز، شماره تلفن‌ 137 و شماره پیامکی و فضای مجازی 09051644522 مدیریت بازرسی شهرداری بندرعباس پیگیری‌کننده حق و حقوق و شکایات کارگران است.
وی بیان کرد: چنانچه هرکدام از شرکت‌های تامین نیروی کارگری کوتاهی در پرداخت داشته باشند، با پیگیری از سوی کارگران نسبت به برخورد جدی اقدام می‌شود.

 


٠٦:٥١ - چهارشنبه ١٠ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ٨٠٨٦    /    تعداد نمایش : ٥٠٨خروج