چاپ        ارسال به دوست

جشن گراميداشت ميلاد حضرت علی (ع)

جشن ميلاد مولا علی در كوهستان پارك پنجه علی و گلزار شهدا لبريز از شور و شادی با نام مبارك امير مؤمنان حضرت علی (ع)بر گزار شد.

به گزارش مديريت ارتباطات و امور بين الملل شهرداری بندرعباس در آستانه ی ولادت با سعادت حضرت علی (ع) محفل جشن و شادمانی اين روز های مبارك در كوهستان پارك پنجه علی و گلزار ملكوتی شهدای بندرعباس برگزار شد.
شهردار بندرعباس برگزاری سلسله جشنهای ميلاد مولا علی را در شهر بندرعباس نشان از ارادت قوی وقلبی شهروندان به امامشان برشمرد وضمن تبريك ولادت با سعادت مولای متقيان علي (ع) فضايل اخلاقی و سياسی امام علی را چراغ راه همه انسانها بر شمرد و گفت امام علی برای تمام اعصار گنج تفكر و تعقل و عدالت و انسانيت است.
نوبانی افزود :آنچه ما در زندگی بنام انسانيت و عدالت به دنبال آن هستيم تمام و كمال در وجود مبارك حضرت علی أست كه اگر از فضايل و سخنان و گفته های اين بزرگ مرد كسب فيض كنيم و به راستی و درستی پيرو مكتب علی باشيم قطعا در همه امور موفق عمل خواهيم كرد.
شهردار بندرعباس خاطر نشان كرد: همواره بايد به ياد داشته باشيم كه پيرو مكتب مولا علی بودن لياقتی شگرف می خواهد كه همه انسانها با شناخت اين بزرگمرد تاريخ سراسر شيفته و دلباخته ی معرفت و مرام و ايمان مولا علی خواهند شد و امروز ما اين افتخار را داريم كه از پيروان امام رحمت و معرفت و نيكی ها باشيم.
مهدی نوبانی اظهار داشت : ابعاد شخصيتی حضرت علی انچنان كامل و كافی أست كه اگر هر انسانی ذره ای از آن را بياموزد دنيايی از ادب و معرفت را ميتواند به زندگی خويش سرازير كند زيرا حضرت دريايی از اخلاق و خلوص و معرفت را با خود به همراه دارد كه زمين و زمان به وجود بزرگمردی چون او افتخار ميكند و به خود می بالد.

 
 
 

 


٠٨:٢١ - جمعه ١٤ بهمن ١٤٠١    /    شماره : ١٥٠٠٩    /    تعداد نمایش : ٢٦٣خروج