چاپ        ارسال به دوست

غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدا بندرعباس به مناسبت ايام الله دهه فجر پيروزی انقلاب

به گزارش مديريت ارتباطات و امور بين الملل شهرداری بندرعباس به مناسبت فرا رسيدن روزهای شكوهمند پيروزی انقلاب اسلامی مراسم عطر افشانی و غبار روبی گلزار شهدای بندرعباس با حضور شهردار بندرعباس و جمعی از مسولين برگزار شد.

هر ساله در ايام مبارك و سرشار از شور و نشاط پيروزی شكوهمند انقلاب اسلامی مراسم عطر افشانی غبار روبی و نثار گل به شهدای والا مقام در گلزار شهدای سراسر كشور برگزار ميشود و در چهل و چهارمين بهار آزادی اين مراسم معنوی در گلزار شهدای بندرعباس برگزار شد.
شهردار بندرعباس در اين مراسم گفت ياد و نام شهدا همواره در متن و بطن نظام مقدس جمهوری اسلامی جاری و ساری أست و امروز ما به مدد و ياری شهدا خدمتگذار مردم هستيم و همواره بايد در نظر داشته باشيم كه هر انچه داريم از بركت جانفشانی و ايثار فرزندان رشيد ايران اسلامی شهدای والا مقام است.
نوبانی خاطر نشان كرد :درخت انقلاب اسلامی با خون شهدا آبياری شده و دشمنان نظام بايد بدانند كه نظام مقدس جمهوری اسلامی به پشتوانه خون هزاران شهيد همچنان استوار و سر شار از اقتدار مسير رشد و شكوفايی خود را ادامه خواهد داد و مردم به عنوان صاحبان اصلی اين نظام همواره با حضور چشمگير خود در جشن های انقلاب كام بدخواهان نظام را تلخ خواهند نمود.

 


١٥:٣٥ - جمعه ١٤ بهمن ١٤٠١    /    شماره : ١٥٠١١    /    تعداد نمایش : ٣٠٧خروج