صفحه اصلی > اخبار سیاسی 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

باغ,پرندگان,بندرعباس,افتتاح,عباس,امینی زاده,شهردار,استاندار,هرمزگان,فریدون همتی,
استاندار هرمزگان:

همه باید در کنار یکدیگر هم‌افزایی ایجاد کنند/ دستگاه‌هایی که در نزدیکی‌های ساحل هستند خود را برای جابجایی آماده کنند

استاندار هرمزگان گفت: اگر ساخت استانداری جدید در زمان من بود، نمی‌گذاشتم ساخته شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس ، فریدون همتی در آیین بهره‌برداری از پروژه باغ پرندگان بندرعباس اظهار کرد: امروز بعد یک سال تلاش و کوشش شهردار، اعضای شورای شهر، پیمانکاران و همکاری خوب دستگاه‌های اجرایی این پروژه به ثمر نشست.

وی اضافه کرد: وقتی همه مدیران اجرایی به این مسئله برسند که همه باید در کنار یکدیگر هم‌افزایی ایجاد کنند و با همکاری و پاسخگویی سریع، کارها را جلو ببرند، آنگاه می‌توان یک کار بزرگ را آغاز کرد.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه از نیروهایی که مسئول نگهداری این مکان هستند می‌خواهم به‌گونه‌ای مراقبت کنند تا مردم ساعات خوبی را در سایه سلامت و آرامش داشته و تفریح و سرگرمی داشته باشند، افزود: از مردم نیز می‌خواهم از این مجموعه استفاده کنند.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه پیگیر خورهای داخل شهر هستم و پیگیری جدی آن یکی از برنامه‌های مهم من از ابتدای ورودم به هرمزگان بوده است، خاطرنشان کرد: مطالعه بخشی از خورها انجام شده؛ خورها باید تبدیل به فرصت شوند، آب دریا در آن‌ها بچرخد و مردم در آن قایق‌سواری و تفریح کنند.

همتی به مسئله نور شهر بندرعباس نیز اشاره کرد و افزود: بندرعباس به‌عنوان شهری بندری نیاز به نورپردازی ویژه‌ای دارد و باید به‌عنوان یک پروژه مهم پیگیری شود.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه کار روی ساحل، ایجاد زیرساخت‌های گردشگری در حوزه دریا و یک برج نماد بندرعباس که طراحی‌هایش در حال انجام است و کارهایی ازاین‌دست برای توسعه گردشگری در برنامه‌های بنده است، اظهار کرد: به دنبال این هستیم که از فرمانداری تا همه اداراتی که در مسیر ساحل هستند را از چنگ ادارات درآورده و برای ساخت هتل و دیگر زیرساخت‌های گردشگری در اختیار بخش خصوصی بگذاریم.

همتی ادامه داد: همه دستگاه‌های که در نزدیکی‌های ساحل هستند باید خود را برای جابجایی آماده کنند، اگر ساخت استانداری جدید هم در زمان من بود نمی‌گذاشتم ساخته شود.

استاندار هرمزگان با اشاره به اینکه بافت فرسوده و ناکارآمد مشکل وسیعی در استان هرمزگان است، افزود: رئیس‌جمهور همچنین قول داد که اگر در خصوص بافت فرسوده در شرق و غرب هرمزگان کار خوبی انجام شود سفر دیگری به استان خواهد داشت؛ بنابراین در تلاشیم تا سال آینده یک نقطه در شرق و یک نقطه در غرب را بهسازی کنیم.

وی در پایان با بیان اینکه برای توسعه شهر بندرعباس نیاز به کمک مردم و سرمایه‌گذاری افراد توانمند بومی داریم، تصریح کرد: باید همه دست‌به‌دست هم دهیم و شهر بندرعباس را به نقطه‌ای برسانیم که لایق یک شهر بندری و کشور ایران است و تبدیل به شهری قابل قیاس با شهرهای بندری دنیا شود.

 


١٧:٠٥ - يکشنبه ١٣ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ٥٠٣٩    /    تعداد نمایش : ٧٠٣خروج