چاپ        ارسال به دوست

ترابی خبر داد: رفع خاموشی پارک‌های محله‌ای در منطقه یک بندرعباس/ سرقت تاسیسات و تخریب اموال عمومی همچنان ادامه دارد

سرپرست شهرداری منطقه یک بندرعباس از رفع خاموشی پارک‌ها و بوستان‌های محله‌ای این منطقه خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، پطرس ترابی با اعبام این خبر اظهار کرد: پارک‌ها و فضای سبز یکی از ارکان مهم در شهرها و منظر شهری است که علاوه بر حفظ نشاط و شادابی شهر، باعث ارتقاء سطح روحیه و سلامت شهروندان هستند.
وی با تاکید بر اینکه با همین نگاه رسیدگی به این بخش‌ها از اهمیت مضاعفی برخوردار است، خاطرنشان کرد: بر اساس نیاز ضروری و تاکید بر ارایه خدمات بهتر به شهروندان، رفع مشکلات برق‌رسانی و عواملی که منجر به خاموشی در پارک‌های محله ای این منطقه شده است، در دستور کار قرار دارد.
ترابی ادامه داد: با توجه به شرایط اقلیمی و آب و هوای تابستانی شهر بندرعباس، استفاده و بهره‌گیری شهروندان در شب‌ها از پارک ها و فضای سبز شهری بیشتر دیده می‌شود، بنابراین تامین روشنایی از اهمیت قابل توجهی برخوردار است.
سرپرست شهرداری منطقه یک بندرعباس خاطرنشان کرد: در همین راستا، تکمیل روشنایی پارک‌ها و همچنین بهسازی، رفع نواقص و خاموشی آنها توسط حوزه خدمات شهری این شهرداری با تعویض لامپ‌های فرسوده ، تعمیر تاسیسات و ایجاد روشنایی مجدد بطور مستمر در دستور کار قرار گرفته است.
وی همچنین عنوان کرد: متاسفانه در برخی از پارک ها با تخریب اموال عمومی از جمله شکسته شدن لامپ‌ها و سرقت کابل های زیرزمینی مربوط به روشنایی و در نهایت مشکل خاموشی پارک ها مواجه هستیم، که در این زمینه نیاز به همکاری بیشتر همشهریان فهیم داریم تا در حفظ اموال عمومی ما را کمک و همراهی کنند.

 


٠٧:٤٠ - جمعه ١٧ مرداد ١٣٩٩    /    شماره : ١٠٤٩١    /    تعداد نمایش : ١٥١خروج