چاپ        ارسال به دوست

جهانبخش خبر داد:

آغاز برگزاري دوره‌هاي آموزشي كاركنان و مديران شهرداري بندرعباس

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری بندرعباس از آغاز برگزاري دوره‌هاي آموزشي كاركنان و مديران شهرداري بندرعباس به صورت آنلاين خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندرعباس، محمد مهدی جهانبخش در این ارتباط اظهار کرد: آموزش از مهم‌ترین عواملی است که نقش عمده‌ای در افزایش توانمندی کارکنان ایفا می‌کند.
وی با اشاره به اینکه سازمانها نیاز به افراد با مهارت بالا دارند، افزود: آموزش های ضمن خدمت یکی از کارآمدترین ابزار و قوی‌ترین فرآیند موجود برای انتقال دانش و مهارت به نیروی انسانی و تقویت آن ها برای انجام وظایف محوله است.
معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری بندرعباس خاطرنشان کرد: این شهرداری هر ساله از طریق مدیریت آموزش، دوره‌های مورد نیاز را پیش‌بینی و اجرا می‌کند که امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا، با مدتی تاخیر آغاز شده است.
جهانبخش تصریح کرد: برای سال جاری بر اساس نیازسنجی صورت گرفته، 30 دوره آموزشی تخصصی و عمومی ویژه کارکنان و مدیران در بخش‌های مختلف پیش بینی شده و اجرای آن آغاز شده است.
این مقام مسئول بیان کرد: با توجه به تداوم بیماری ویروسی کرونا، این دوره‌ها به صورت مجازي و از طريق سيستم جامع آموزش(جام) برگزار می‌شود.
وی همچنین عنوان کرد: این دوره‌ها بنا به نیاز در بخش‌هایی مانند آتش‌نشانی، خدمات شهری، روابط عمومی، شهرسازی و معماری، حقوقی، عمرانی و غیره پیش‌بینی شده است.

 


١٠:٤٩ - يکشنبه ١٦ شهريور ١٣٩٩    /    شماره : ١٠٦٣٧    /    تعداد نمایش : ٢٣٤



خروج