چاپ        ارسال به دوست

شهردار بندرعباس خبر داد:

منطقه ۴ شهرداری بندرعباس راه‌اندازی می‌شود/ افزایش مناطق و نواحی شهری شهرداری بندرعباس

شهردار بندرعباس از افزایش مناطق مدیریتی این شهرداری از سه، به چهار منطقه و همچنین افزایش نواحی شهری از ۱۰ به ۱۲ ناحیه خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده با اعلام این خبر اظهار کرد: مسئله افزایش مناطق شهری بندرعباس از حدود دو سال قبل در دستور کار قرار داشت و اخیرا به تایید وزارت کشور رسیده است.
وی با اشاره به اینکه انجام این تغییرات با هدف ارتقاي سطح خدمات‌دهی به شهروندان صورت گرفته است، افزود: با توجه به افزایش جمعیت و همچنین افزایش تراکم شهری، بهبود بستر اداری و ارائه خدمات مطلوب به شهر و شهروندان در دستور کار قرار داشته که اضافه شدن یک منطقه مدیریت شهری در همین راستا صورت گرفته است.
شهردار بندرعباس با بیان اینکه در حال حاضر تعداد مناطق شهری این شهرداری از سه، به چهار منطقه افزایش یافته است، ادامه داد: در همین راستا، تعداد نواحی شهری نیز از ۱۰ ناحیه به ۱۲ ناحیه شهری افزایش یافته است.
امینی‌زاده با تاکید بر اینکه اضافه شدن این منطقه شهری کمک خوبی به ارائه خدمات‌دهی دارد، بیان کرد: امیدواریم طی ماه‌های آتی افزایش مناطق و نواحی شهری بندرعباس عملیاتی شود.
این مقام مسئول همچنین با اظهار اینکه تامین نیروی انسانی، تجهیزات، ساختمان و غیره برای عملیاتی کردن منطقه جدید ضروری است، عنوان کرد: در نظر داریم بدون اضافه کردن نیروی انسانی جدید و همچنین تحمیل هزینه اضافی برای تامین ساختمان، خدمات‌دهی این منطقه آغاز شود.

 


١٢:٢١ - سه شنبه ١٨ شهريور ١٣٩٩    /    شماره : ١٠٦٣٩    /    تعداد نمایش : ٤٧٩خروج