چاپ        ارسال به دوست

شهردار منتخب بندرعباس در جمع اساتید دانشگاه و نخبگان مطرح کرد:

بهره‌مندی از نظر جامعه دانشگاهی و نخبگان در تصمیمات مدیریت شهری/ شهرداری بندرعباس نیازمند نظم اداری

شهردار منتخب بندرعباس با تاکید بر بهره‌مندی از نظر جامعه دانشگاهی و نخبگان در تصمیم‌گیری برای اداره امور مدیریت شهری، افزود: قطعا نشست‌های هم‌اندیشی و کارشناسی در مجموعه شهرداری بندرعباس ادامه می‌یابد.
به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، مهدی نوبانی در نشست تخصصی با اساتید و نخبگان حوزه معماری اظهار کرد: نگاه تخصصی و توجه به نظر اساتید، کارشناسان و نخبگان حوزه‌های مختلف مدیریت شهری و خصوصا شهرسازی به صورت جدی مورد تاکید بوده و از طریق جلسات مداوم ادامه می‌یابد.
وی با اشاره به اینکه بهره‌مندی از نظر این قشر موجب اجرای دقیق و هدفمند برنامه‌ها می‌شود، افزود: قطعا نشست‌های هم‌اندیشی و کارشناسی در مجموعه شهرداری بندرعباس ادامه می‌یابد.
شهردار منتخب بندرعباس خاطرنشان کرد: در نظر داریم نشست‌های هم‌اندیشی با جامعه دانشگاهی و نخبگان را، با موضوع و رویکرد مشخص برای تعیین بهتر اهداف برگزار کنیم.
نوبانی در ادامه سخنانش با اشاره به ضرورت تغییر در نظام مدیریتی و روند فعالیت‌ها در شهرداری بندرعباس، ادامه داد:«نظم اداری» به عنوان یکی از موضوعات مهم، باید در مجموعه شهرداری بندرعباس حاکم شود.
وی با اظهار اینکه اگر برنامه، هدف و نظم در کار نباشد، در مسیر اداره شهر سردرگم خواهیم شد، بیان کرد: قطعا در این دوره از مدیریت شهر بندرعباس با برنامه مشخص و نگاه به وضعیت چهار سال آینده شهر بر اساس نیازها و درخواست‌های شهروندان حرکت خواهیم کرد.
شهرار منتخب بندرعباس در بخش دیگری از سخنانش به اقدامات حوزه عمران شهری اشاره کرد و ادامه داد: به دنبال کارهای شاخص در کنار خدمات و اقدامات عمومی هستیم.
نوبانی عنوان کرد: اعتقاد داریم خرد جمعی و آشتی مردم با شهرداری و بازگشت اعتماد به شهرداری مشکلات را تا حد زیادی حل می‌کند و بر همین اساس، به دنبال جلب مشارکت عمومی هستیم.
اضافه می‌شود، در این نشست جمعی از اساتید دانشگاهی و نخبگان حوزه معماری و شهرسازی به بیان دیدگاه‌ها، نظرات، اولویت‌ها و پیشنهادات خود پرداختند.
ساماندهی ورودی‌های شهر، جلب مشارکت شهروندان در امور مختلف، رسیدگی به بافت فرسوده، تکریم ارباب رجوع، خدمات الکترونیک، سیما و منظر شهری، فضای سبز، گردشگری و غیره از سوی حاضران در جلسه مطرح و مورد بحث قرار گرفت.


٠٧:٤٦ - دوشنبه ٨ شهريور ١٤٠٠    /    شماره : ١١٤٦٧    /    تعداد نمایش : ٢٨٣٢خروج