چاپ        ارسال به دوست

۲۰ میلیارد تومان بدهی شهرداری بندرعباس به تامین اجتماعی پرداخت شد

شهردار بندرعباس از پرداخت ۲۰ میلیارد تومان بدهی شهرداری به تامین اجتماعی در راستای رفع مشکلات بازنشستگی و کسر سوابق بیمه جامعه کارگری این شهرداری خبر داد.
به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندرعباس، مهدی نوبانی با تقدیر از همراهی مدیر کل تامین اجتماعی استان هرمزگان با شهرداری بندرعباس بیان کرد: برای نخستین بار تیم معاونت مالی و اقتصادی شهرداری در راستای تسویه بدهی به بیمه تامین اجتماعی شهرستان بندرعباس، همچنین رفع مشکلات بازنشستگی و کسر سوابق بیمه جامعه ی کارگری این شهرداری که عموما از زحمتشکشان بخش تنظیف و فضای سبز تشکیل می گردد اقدام به پرداخت ۲۰ میلیارد تومان به سازمان تامین اجتماعی بندرعباس نموده است.
شهردار بندرعباس گفت: پرداختی فوق از محل بستانکاری های سنواتی و مشکوک الوصول شهرداری بندرعباس بوده، که در این دوره وصول و در راستای تسویه بدهی موضوع مطروحه و رفع مشکلات بالغ بر هزار نفر از کارگران ا زحمتکش این مجموعه گردیده است.
نوبانی با اشاره به اینکه قسمتی از این بدهی مربوط به دهه ی ۸۰ بوده است، خاطر نشان کرد: در راستای این مهم جا دارد از دادستان عمومی و انقلاب استان و مدیران کل اداره کار و رفاه اجتماعی و سازمان امور مالیاتی و سازمان تامین اجتماعی و مدیران استانداری هرمزگان که در این راستای نهایت همکاری و مساعدت را داشتند کمال تشکر و قدردانی بعمل آید.


١٨:٣٠ - دوشنبه ٢٤ مرداد ١٤٠١    /    شماره : ١٤٠٦٥    /    تعداد نمایش : ٦١٧خروج