چاپ        ارسال به دوست

تمدید آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره رسانه ای گمبرون شهر دهم مهر ماه سال جاری خواهد بود

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس خبر داد: با توجه به درخواست اهالی رسانه جهت تمدید مهلت ارسال آثار، آخرین مهلت ارسال برای شرکت در جشنواره رسانه ای گمبرون شهر تا دهم مهرماه سال جاری می باشد.
به گزارش واحد ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، مریم پاسالار بیان کرد: نخستین جشنواره رسانه ای گمبرون شهر با موضوعاتی همچون محیط زیست، عمران و آبادانی، شهر هوشمند و الکترونیک، هویت و کالبد شهری، فرهنگ شهروندی در دو بخش اصلی و ویژه برگزار می شود که بخش های اصلی جشنواره، شامل خبر، تیتر مصاحبه، گزارش خبری(تحلیلی)، یادداشت، گزارش تصویری عکس،انیمیشن، اینفوگرافی و... بخش ویژه نیز شامل دوستدار کودک و شهر خلاق، استاندار سازی فضای پارک ها و احداث پارک کودک و مادر می باشد.
پاسالار هدف از برگزاری این جشنواره را ایجاد رقابت مثبت و افزایش مشارکت رسانه ها، پیرامون اخبار شهرداری بندرعباس و استفاده از ظرفیت‌های موجود در رسانه ها در توسعه شهر بندرعباس بیان کرد و افزود: مهلت ارسال آثار از ۱۵ تیر ماه لغایت ۱۰ مهر ماه ۱۴۰۱ است و برندگان نهایی نیز در تاریخ ۲۵ مهر ماه ۱۴۰۱ معرفی خواهند شد.
مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس افزود: علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.bandarabbas.ir مراجعه کنند.


١٠:٣٨ - پنج شنبه ٣١ شهريور ١٤٠١    /    شماره : ١٤٢٣١    /    تعداد نمایش : ٥٥٢خروج