چاپ        ارسال به دوست

شهردار بندرعباس در جلسه کمیته رفاه مطرح کرد:

ارائه خدمات رفاهی به کارکنان در اولویت قرار گیرد

شهردار بندرعباس گفت: ارائه خدمات رفاهی به پرسنل در اولویت قرار گیرد تا از این طریق کارکنان با محیط کارشان ارتباط مناسبی برقرار کنند.
جلسه کمیته رفاه و سلامت شهرداری بندرعباس با حضور مهدی نوبانی شهردار بندرعباس ،محمدرضا کهوری معاون برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی ،شهرام شهیدی مدیرحراست ،علی نیکویی مدیر بازرسی و سایر اعضا دهگانه کمیته رفاه برگزار گردید.
در این جلسه مهدی نوبانی با تاکید بر مورد توجه قرار دادن خدمات و فعالیت های رفاهی مختص کارگران و کارکنان اظهار کرد: به هر میزان که به مسائل رفاهی کارکنان توجه شود قطعا در جلب رضایت کارکنان و خانواده‌هایشان مؤثرتر خواهد بود که در مقابل، آنها با توان بیشتری به اجرای مأموریت پرداخته و در نهایت خدمات مناسب‌تری نیز به شهروندان ارائه خواهند داد.
شهردار بندرعباس از هم افزایی وتمرکز گرایی امکانات و خدمات رفاهی در مجموعه شهرداری بندرعباس خبر داد و گفت: باید از ظرفیت‌های موجود در مجموعه شهرداری بندرعباس به درستی استفاده کرد و با یک هم افزایی ،امکانات به صورت مناسب‌تری در اختیار کارکنان قرار گیرد.
نوبانی از انجام خدمات رفاهی متفاوت و متنوعی برای پرسنل خبر داد و عنوان نمود: با توجه به پیش نیازهایی که برای ارائه خدمات مناسب‌تر از طریق نیاز سنجی ها از پرسنل صورت گرفته ، بزودی فعالیت ها و خدمات خوبی برای کارکنان انجام خواهد شد .
وی با بیان اینکه ضرورت استفاده بهینه از امکانات رفاهی در شهرهای زیارتی و سیاحتی مورد تاکید است، ادامه داد: از اداره رفاه در خواست می‌کنم تا به گونه‌ای در این خصوص برنامه‌ریزی انجام شود تا کارکنان بتوانند از امکانات شهرداری در دیگر شهرها بهره مند شوند.
وی افزود: اداره رفاه و سلامت باید محلی برای افزایش همگرایی بین کارکنان و مجموعه شهرداری باشد.
شهردار بندرعباس تصریح نمود: با توجه به ضرورت امور رفاهی برای کارکنان ؛ این آمادگی را داریم که همراهی لازم را برای تسهیل و تسریع در روند اجرای خدمات رفاهی داشته باشیم ، اداره کل رفاه نیز در حوزه سلامت کارکنان و خانواده‌های آنان برنامه‌ ریزی داشته باشد .


١١:٥٣ - پنج شنبه ١٠ آذر ١٤٠١    /    شماره : ١٤٥٤٠    /    تعداد نمایش : ٢٣٩خروج