چاپ        ارسال به دوست

بهره برداری از سامانه ارتباط مردمی ۱۳۷ شهرداری بندرعباس در دهه مبارک فجر

رئیس سازمان فاوا شهرداری بندرعباس گفت: همزمان با دهه مبارک فجر سامانه ارتباط مردمی ۱۳۷ شهرداری بندرعباس به بهره برداری می رسد.
به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندرعباس به نقل از روابط عمومی سازمان فاوا شهرداری بندرعباس؛ فاطمه اهل کوت با تبریک فرا رسیدن دهه مبارک فجر و گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی بیان کرد: با توجه به با توجه به پیشرفت تکنولوژی و لزوم ارتقاء سامانه های نرم افزاری، سامانه ۱۳۷ نیز با رویکرد جدید تحت بستر وب، نرم افزار تلفن همراه و تماس تلفنی با هدف ارتباط مستقیم مردم با مجموعه شهرداری به منظور ثبت گزارش مشکلات شهری، قابل دسترس شهروندان خواهد بود.
رئیس سازمان فاوا شهرداری بندرعباس گفت: در همین راستا سازمان فاوا به منظور پیاده سازی هرچه بهتر این سامانه در طی مدت یک سال علاوه بر آماده سازی بسترهای سخت افزاری، نرم افزاری و نصب سامانه های مرتبط؛ مبادرت به آموزش در سه سطح مدیران، معاونین و کارشناسان نموده است.
اهل کوت افزود: با توجه به آموزش های ارائه شده و طی مراحل آزمایشی نرم افزار توسط همکاران مجموعه شهرداری بندرعباس، مناطق و سازمان های تابعه علی الخصوص اداره بازرسی ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات، این سامانه در ایام مبارک دهه فجر به صورت رسمی به بهره برداری می رسد.


١٧:٢٠ - يکشنبه ١٦ بهمن ١٤٠١    /    شماره : ١٥٠٢٥    /    تعداد نمایش : ١٨٠خروج