چاپ        ارسال به دوست

بهمن‌نژاد:

خط انتقال آب غیر شرب به آرامستان بندرعباس احداث می‌شود/ صرفه‌جویی قابل توجه در مصرف آب شرب

رییس سازمان مدیریت آرامستان شهرداری بندرعباس از احداث خط انتقال آب غیر شرب به این بخش خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، علی بهمن‌نژاد با اعلام این خبر اظهار کرد: با راه‌اندازی این خط انتقال، برای ایجاد فضای سبز و تامین نیازهای مردم جهت شستشوی قبور، از آب غیر شرب در آرامستان بندرعباس استفاده می‌شود.

وی با اشاره به اینکه با این اقدام شاهد صرفه‌جویی قابل توجهی در مصرف آب شرب خواهیم بود، افزود: به منظور افزایش سرانه فضای سبز در آرامستان بندرعباس نیازمند استفاده از آب غیر شرب هستیم.

رییس سازمان مدیریت آرامستان شهرداری بندرعباس گفت: در تلاش هستیم با اقدامات لازم و توسعه فضای سبز آرامستان، شاهد تحولات خوبی در این بخش باشیم که در این خصوص از شهروندان تقاضا داریم با خدمتگذاران خود در آرامستان همکاری لازم را انجام دهند.

بهمن‌نژاد تصریح کرد: با تمهیدات اندیشیده شده از طریق واحد فضای سبز آرامستان، از کاشت گونه‌هایی مانند کنوکارپوس و غیره که باعث ضرر به این محیط می‌شود، خودداری شده و از گونه‌های بومی که با آب و هوای منطقه سازگاری دارد استفاده می‌کنیم.

وی ادامه داد: اجرای تفاهم‌نامه انتقال آب غیر شرب میان آب منطقه‌ای هرمزگان و سازمان مدیریت آرامستان شهرداری بندرعباس با تامین 20 هزار متر مکعب در حال انجام بوده و تا دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی این پروژه به بهره‌برداری می‌رسد.


١٢:٣٠ - چهارشنبه ٦ آذر ١٣٩٨    /    شماره : ٨٣٣٧    /    تعداد نمایش : ٨٥٧خروج