چاپ        ارسال به دوست

شهردار بندرعباس تاکید کرد:

تداوم آماده‌باش کلیه نیروها تا 48 ساعت آینده/ حجم بارندگی کنونی قابل توجه است

شهردار بندرعباس گفت: حجم بارندگی از شب گذشته تا کنون در بندرعباس قابل توجه است و بر همین اساس آماده‌باش کلیه نیروهای کارگری و مدیریتی تا 48 ساعت آینده ادامه دارد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده پیش از ظهر امروز در جلسه فوری ستاد مدیریت بحران شهرداری اظهار کرد: تا حدود ساعت 12 امروز، 72 میلیمتر باران در بندرعباس طی مدت کمتر از 12 ساعت به ثبت رسیده است.

وی با اشاره به اینکه ثبت این میزان بارندگی بندرعباس را در صدر شهرهای پر بارش کشور طی 24 ساعت گذشته قرار داده است، افزود: خوشبختانه با تمهیداتی که از قبل صورت گرفته، شاهد کمترین مشکل در سطح شهر هستیم.

شهردار بندرعباس ادامه داد: 23 تیم مدیریت بحران با در اختیار داشتن ابزار و ادوات لازم از بامداد گذشته در حال آماده‌باش هستند و با شروع بارندگی‌ها کار خود را آغاز کرده‌اند.

امینی‌زاده گفت: علاوه بر این، ماشین‌آلات سنگین و نیمه‌سنگین نیز در بخش‌هایی که از قبل شناسایی شده مستقر شده و علاوه بر آن، تعداد دیگری از ماشین‌آلات نیز در حالت آماده‌باش به منظور جایگزینی هستند.

این مقام مسئول تصریح کرد: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه مشکل در سطح شهر، موارد را از طریق شماره تلفن 137 گزارش کنند.
وی در انتها نیز عنوان کرد: رفع آبگرفتگی معابری که دچار مشکل شده‌اند، در حال انجام است.


٢٢:١٩ - جمعه ٢٠ دی ١٣٩٨    /    شماره : ٩٥٨٥    /    تعداد نمایش : ٦٥٤خروج