چاپ        ارسال به دوست

«وضعیت قرمز کرونا در بندرعباس» به تابلوهای شهری رسید

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: با توجه به شیوع بالای ویروس در استان هرمزگان، این سازمان با همکاری مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اقدام به اکران مجدد تابلوهای سطح شهر با مضمون هشدار در خصوص کرونا کرده است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، الیاس محسنی در این ارتباط اظهار کرد: موج  جدید تبلیغات در خصوص وضعیت قرمز ویروس کرونا در بندرعباس و جدی گرفتن این ویروس را در سازه های تبلیغاتی اکران و انجام دادیم.

وی با تقدیر و تشکر از تعامل بخش خصوصی در واگذاری برخی سازه‌های تبلیغات تجاری در سطح شهر گفت: با توجه به حساسیت موضوع ما با همکاری خوب بخش خصوصی توانستیم توان بخش خصوصی را در این زمینه به کار گیریم.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس تصریح کرد: در این مدت کلیپ‌هایی توسط سازمان تهیه و در فضای مجازی و تلویزیون شهری پخش شد و سعی داشتیم شهروندان نسبت به موضوع حساسیت بیشتری داشته باشند.

محسنی خاطرنشان کرد: همچنین طی این مدت از فضای مجازی غافل نشدیم و بخشی از فعالیت خود را در این فضا انجام دادیم وسعی درآگاه سازی شهروندان داشتیم.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس همچنین یادآور شد: از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون ۱۱ مرحله تبلیغات محیطی و پویش های فرهنگی و بهداشتی در سطح شهر با موضوعات«قدردان باشیم، برای زندگیت دست بشور، بهار را به خانه هایتان می آوریم، الان وقت خونه موندنه(دید و بازدید نوروز)، سیزده به در، کرونا از آنچه فکر می کنید به شما نزدیکتر است، تَوا نَگِری؟ جدی بِگه، زمان ماندگاری ویروس روی سطوح مختلف، آلوده ترین نقاط و وضعیت قرمز" انجام شده است.


١٢:٣٣ - سه شنبه ٢٠ خرداد ١٣٩٩    /    شماره : ١٠٢٠١    /    تعداد نمایش : ١٣٦٢خروج