چاپ        ارسال به دوست

شهردار بندرعباس:

عملکرد صحیح نیروی انتظامی افزایش اعتماد عمومی را به دنبال داشته است

شهردار بندرعباس با بیان اینکه نیروی انتظامی حافظ مال، جان و ناموس مردم و سرباز فداکار ولایت و جمهوری اسلامی ایران است، افزود: عملکرد صحیح مجموعه نیروی انتظامی، افزایش اعتماد عمومی را به همراه دارد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی اظهار کرد:«امنیت» زیرساخت و بستر پیشرفت، تعالی، توسعه همه جانبه و پایدار است که نیروی انتظامی به عنوان حافظان نظم و امنیت در پاسداری از دستاورد‌های انقلاب اسلامی در کنار سایر نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران نقش مهمی به عهده دارد.
وی افزود: در سایه و چتر امنیت، فعالیت‌های اقتصادی و اجتماعی با قدرت و سرعت بیشتری شتاب می‌گیرد و برقراری نظم و امنیت اجتماعی تنها در اثر زحمات مخلصانه همه این عزیزان به منصه ظهور می‌رسد.
شهردار بندرعباس با بیان اینکه امنیت اجتماعی در سایه تلاش‌های صادقانه مأموران نیروی انتظامی که خطر را به جان می خرند تا مردم در خطر نباشند، تامین می‌شود، خاطرنشان کرد: پاسداری از ارزش‌های اخلاقی و فرهنگی و برخورد قاطع با اشرار و قانون‌شکنان از مهمترین وظایفی است که بر عهده این نیرو گذاشته شده است.
امینی‌زاده با بیان اینکه نیروی انتظامی، نیرویی متعهد و معتقد به نظام جمهوری اسلامی ایران است، تصریح کرد: با توجه به اینکه نیروی انتظامی خود را حافظ مال، جان و ناموس مردم و سرباز فداکار ولایت و جمهوری اسلامی ایران می‌داند، عملکرد صحیح مجموعه نیروی انتظامی، افزایش اعتماد عمومی را به همراه دارد.
این مقام مسئول گفت: نام این نیرو در تاریخ انقلاب اسلامی با شجاعت، دلاوری و ایثارگری غیور مردانی همراه است که در راستای تحقق اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گام برداشته و برقراری امنیت و آسایش مردم با تلاش و کوشش خستگی ناپذیر محقق می‌شود.

 


١١:١٨ - چهارشنبه ١٦ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ١٠٨٢٥    /    تعداد نمایش : ٨٧٠خروج