چاپ        ارسال به دوست

سلیمی مطرح کرد:

تخریب بخش عمده‌ای از خدمات عمومی شهر/المان بندرعباس بهسازی می‌شود

مدیر شهرداری منطقه دو بندرعباس از بهسازی، نورپردازی و نقاشی المان بندرعباس خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، مجتبی سلیمی با اشاره به اینکه المان‌ها نقش بسزایی در زیبایی معابر شهری دارند، گفت: با توجه به این مسئله، بهسازی و زیباسازی المان "بندرعباس" واقع در ورودی بلوار آیت الله طالقانی شروع شده است.
وی ادامه داد: سیمای شهر با رنگ آمیزی، نورپردازی مناسب و رفع خاموشی المان ها جلوه ویژه ای به خود می گیرد، در همین راستا رنگ آمیزی، ترمیم و بهبود روشنایی المان های سطح منطقه در دستور کار قرار دارد.
سلیمی خاطرنشان کرد: بهسازی و زیباسازی دیگر المان ها بر اساس اولویت بندی در دستور کار قرار دارد و به زودی انجام می‌‌شود.
این مقام مسئول ابراز امیدواری کرد، با انجام این اقدامات و فعالیت ها، گامی در جهت بهسازی فضاهای شهری و زیباسازی چشم انداز معابر شهری برداشته شود.
مدیر منطقه دو شهرداری بندرعباس با اشاره به اینکه بخش قابل توجهی از خدمات عمومی شهرداری توسط عده ای از افراد تخریب شده و یا به سرقت می رود، تصریح کرد: برخی به دلایل مختلف که عمدتا از سر نا آگاهی است، دست به تخریب این المان ها زده و علاوه بر هدر دادن سرمایه و اموال عمومی چهره شهر را نازیبا میکنند.
شهرداری بندرعباس شماره تماس ١٣٧ مدیریت شهری را راه اندازی کرده تا اگر شهروندن شاهد آسیب زدن به المان های شهری بودند برای برخورد با فرد یا افراد مختلف با این شماره تماس حاصل نمایند.

 


١٣:٣٧ - شنبه ٢٤ آبان ١٣٩٩    /    شماره : ١٠٩٣٩    /    تعداد نمایش : ٦١خروج