چاپ        ارسال به دوست

شهرداری منطقه یک میزبان چهارمین نشست کمیته ورزش شهرداری بندرعباس

چهارمین نشست کمیته ورزش کارکنان شهرداری بندرعباس به میزبانی شهرداری منطقه یک و با حضور مسئول کمیته و مسئولان ورزش مناطق و سازمان‌ها برگزار شد.
به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، چهارمین نشست کمیته ورزشی شهرداری بندرعباس با هدف بررسی مشکلات و راهکارهای برگزاری هر چه بهتر مسابقات کارکنان شهرداری و هماهنگی های لازم در خصوص برگزاری همایش اتومبیلرانی کارکنان برگزار و تصمیمات لازم اتخاذ شد.
در این جلسه گزارشی از برنامه‌های انجام شده کمیته ورزش کارکنان شهرداری توسط مسلم کریمی مسئول کمیته ارائه و بر برگزاری هرچه بهتر و منظم مسابقات مختلف جهت ایجاد روحیه و نشاط در بین کارکنان شهرداری تاکید شد.
همچنین با توجه به برگزاری مسابقات گذشته که به میزبانی سازمان پسماند انجام شده بود پس از بررسی نقاط ضعف و قوت این مسابقات، لزوم اجرای هرچه بهتر این رقابت‌ها در آینده و به میزبانی مناطق و سازمان‌های زیرمجموعه شهرداری تصمیمات لازم اتخاذ شد.
در چهارمین جلسه کمیته ورزش مصوب شد که سازمان های برگزار کننده رشته های مختلف ضمن هماهنگی بیشتر با هیئت‌های ورزشی و عوامل اجرایی مسابقات، نسبت به اهدای جوایز مناسب که باعث تشویق و ترغیب بیشتر کارکنان می‌شود، اقدام نمایند.
کمیته ورزش شهرداری با هدف ایجاد شور و نشاط و انگیزه در کارکنان شهرداری تقویم ورزشی سال ٩٩ را ارائه و پس از بررسی‌های لازم به تصویب رسید تا به صورت منظم این رقابت‌ها برگزار شود.
با توجه به وجود بیماری ویروسی کرونا و محدودیت‌های ایجاد شده، این مسابقات در رشته‌های انفرادی و با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی و نظارت کامل برگزار می‌شود.


١٣:٤٧ - شنبه ٢٤ آبان ١٣٩٩    /    شماره : ١٠٩٤٠    /    تعداد نمایش : ٨٦٨خروج