چاپ        ارسال به دوست

شهردار بندرعباس مطرح کرد:

کارآمدی بسیج در خنثی‌سازی توطعه‌های دشمنان/ امروز درک بهتری از دوراندیشی امام‌(ره) در تشکیل بسیج داریم

شهردار بندرعباس گفت: حضرت امام‌خمینی(ره) با دوراندیشی خود تهدیدها و دشمنی‌های بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی را می‌دیدند و امروز همه ما با درک بهتر و بیشتری از این آینده‌نگری به اهمیت و نقش بسیج پی برده‌ایم.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده با گرامیداشت هفته بسیج و تبریک این وز به تمام بسیجیان، اظهار کرد: برکات حضور همه‌جانبه بسیج در بحران‌های سال‌های اولیه انقلاب و خصوصا جنگ تحمیلی و ایام پس از برای تمام بخش‌های کشور حیاتی و ماندگار است.
وی با اشاره به اینکه حضرت امام‌خمینی‌(ره) همواره بر نقش نیروهای مردمی و اهمیت ویژه آن در سلامت، موفقیت و تداوم نظام تأکید داشته‌اند، افزود: اعتقاد به مردمی بودن پایه‌های اصلی نظام تا جایی در تفکر بنیانگذار کبیر انقلاب دارای اهمیت ویژه بود که ایشان در آذرماه ۱۳۵۸، طی بیاناتی ماندگار تشکیل این نیرو را اعلام کردند.
شهردار بندرعباس با تاکید بر اینکه بسیج در واقع همان مدرسه عشق است، ادامه داد: هفته با برکت بسیج برای همه آحاد جامعه فرصت مناسبی برای تجدید میثاق با آرمان‌های بلند حضرت امام خمینی(ره) و بنیانگذار بسیج و بیعتی دوباره با رهبر انقلاب است.
امینی‌زاده همچنین به پیشرفت‌های علمی و عملی نخبگان بسیجی طی سال‌های اخیر اشاره و عنوان کرد: پایداری و استقامت بسیجیان سلحشور در دفاع از ارزش‌های نظام مقدس اسلامی، شایسته تجلیل و تقدیر است و این هفته بهانه‌ای برای پاسداشت این دلاوری‌ها است.
این مقام مسئول با تاکید بر اینکه امروزه بسیج به موتور محرکی در راه رشد، پیشرفت و نیل به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تبدیل شده است، تصریح کرد: حضرت امام‌خمینی(ره) با دوراندیشی خود تهدیدها و دشمنی‌های بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی را می‌دیدند و امروز همه ما با درک بهتر و بیشتری از این آینده‌نگری به اهمیت و نقش بسیج پی برده‌ایم.
امینی‌زاده در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به تعامل سازنده میان شهرداری بندرعباس و سپاه امام‌سجاد(ع)، خاطرنشان کرد: همکاری‌های این دو نهاد با یکدیگر در بندرعباس رو به افزایش است.
وی گفت: در بحث تحول محلات اقدامات مشترک قابل‌توجهی تعریف شده که هدف اصلی آن خدمت صادقانه به شهروندان است.

 


١٠:٣٣ - دوشنبه ٣ آذر ١٣٩٩    /    شماره : ١٠٩٧١    /    تعداد نمایش : ١٤٥١خروج