چاپ        ارسال به دوست

رستمی خبر داد:

تخفیفات ویژه عوارض شهرداری بندرعباس در آذرماه

معاون مالی و اقتصادی شهرداری بندرعباس از اجرایی شدن طرح تخفیفات ویژه عوارض این شهرداری تا پایان آذرماه سال جاری خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، محمد رستمی سیاهویی با اعلام این خبر اظهار کرد: شهرداری بندرعباس هر سال طی مناسبت‌های مختلف تخفیفات ویژه‌اي برای پرداخت کنندگان عوارض در زمان تعیین شده در نظر می‌گیرد.
وی با اشاره به اینکه این تخفیفات پس از اخذ مجوز و مصوبه از سوی شورای اسلامی شهر اجرایی می‌شود، افزود: همه از تاثیرات منفی کرونا در جهان، خصوصا بر حوزه اقتصاد مطلع بوده و ارایه این تخفیفات راهکاری برای کاهش فشار بر جامعه است.
معاون مالی و اقتصادی شهرداری بندرعباس خاطرنشان کرد: خوشبختانه در این مسئله نیز با موافقت و همراهی اعضای شورای اسلامی شهر تخفیفات ویژه‌اي برای متقاضیان لحاظ شده است.
رستمی سیاهویی تصریح کرد: این تخفیفات در بخش پروانه ساختمانی، چک‌های سررسید نشده، حرف و مشاغل و همچنین پروانه ساختمانی در بافت فرسوده پیش‌بینی شده است.
این مقام مسئول همچنین عنوان کرد: در طرح تصویب شده که اکنون به مرحله اجرا رسیده و تا پایان آذرماه نیز مهلت دارد، برای صدور پروانه ساختمانی ۱۵ درصد، وصول چک های سررسید نشده ۱۴ درصد و حرف و مشاغل ۱۵ درصد تخفیف پیش‌بینی شده است.
وی گفت: شهرداری بندرعباس همواره تخفیفات و تسهیلات ویژه‌اي برای بافت‌های فرسوده در نظر گرفته که در طرح جاری نیز ۵۷ درصد تخفیف صدور پروانه ساختمانی در این مناطق لحاظ شده است.

 


١٠:٣٩ - شنبه ١ آذر ١٣٩٩    /    شماره : ١٠٩٧٢    /    تعداد نمایش : ١٥٦خروج