چاپ        ارسال به دوست

بازماندگان خبر داد:

پیشرفت ۷۹ درصدی« تقاطع غیرهمسطح قدس» بندرعباس

معاون عمرانی و امور زیربنایی شهردار بندرعباس از پیشرفت ۷۹ درصدی پروژه تقاطع غیر هم سطح قدس خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، حسین بازماندگان با اعلام این خبر اظهار کرد: اجرای پروژه تقاطع غیر هم سطح قدس از اواخر سال ۹۷ آغاز شده و هم‌اکنون با پیشرفت ۷۹ درصدی همراه است.
وی با اشاره به اینکه وجود خور باعث شده تا این تقاطع به صورت دو دستگاه مجزا احداث شود، افزود: این پروژه شامل یک هزار و ۵۰۰ تن حجم آرماتور، 17 هزار متر‌ مکعب حجم بتن و 20 هزار متر مربع سطح قالب‌بندی است.
بازماندگان با اشاره به اینکه تقاطع غیر هم سطح قدس با هدف تسهیل در عبور‌ و ‌مرور و کاهش هزینه و زمان سفر به اجرا در آمده است، خاطرنشان کرد: این تقاطع بلوار شهید حقانی را به بلوار شهدا متصل می‌کند.
این مقام مسئول با بیان اینکه عرشه‌های این تقاطع تاکنون ۴۰ درصد پیشرفت داشته، خاطرنشان کرد: تقاطع غیر هم سطح قدس دارای دو عرشه و هرکدام به طول ۲۰۰ متر و عرض 3.8 متر همراه با پیاده‌رو اجرا شده است.
معاون عمرانی و امور زیربنایی شهردار بندرعباس تصریح کرد: تقاطع غیر هم سطح قدس با اعتباری بالغ بر 400 میلیارد ريال و با زمانبندی مشخص در حال احداث است.
وی همچنین عنوان کرد: عواملی مانند معارضین شهری، شرایط مالی حاکم بر جامعه و شرایط ویژه کرونا پروژه را با تاخیر در بهره‌برداری مواجه کرده که با این حال، در تلاش هستیم این تقاطع در سال ۱۴۰۰ به مرحله بهره‌برداری برسد.

 


١٠:١٦ - شنبه ٢٠ دی ١٣٩٩    /    شماره : ١١٠٩٤    /    تعداد نمایش : ٦٨خروج