چاپ        ارسال به دوست

به میزبانی شهرداری منطقه یک بندرعباس؛

مسابقه بولینگ ویژه کارکنان شهرداری بندرعباس برگزار شد

مسابقات بولینگ ویژه کارکنان شهرداری به میزبانی شهرداری منطقه یک، با درخشش ورزشکارانی از شهرداری مرکزی و سازمان آتش‌نشانی به پایان رسید.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، رقابت‌های بولینگ ویژه کارکنان شهرداری که به میزبانی شهرداری منطقه یک برگزار شد با قهرمانی فرشته نصیری در بخش بانوان و امید امامدادی در بخش اقایان به پایان رسید.
در این رقابت‌ها که به مدت ۲ روز و از شنبه بیستم دی ماه در مجموعه ورزشی و تفریحی توسکا برگزار شد، ۱۴۸ ورزشکار در قالب ۳۴ گروه به رقابت پرداختند که از مرحله اول رقابت ها ۲۰ ورزشکار در بخش آقایان و ۱۲ ورزشکار در بخش بانوان به مرحله نهایی راه یافتند.
در این رقابت ها و در بخش آقایان امید امامدادی با کسب ۳۷۵ امتیاز و مجید خرمدل با ۳۶۲ امتیاز هر دو از سازمان آتش نشانی اول و دوم و محمد امین نخلی با ۳۳۱ امتیاز از شهرداری منطقه یک رتبه های برتر آقایان را از آن خود کردند.
در بخش بانوان نیز فرشته نصیری با ۲۴۱ امتیاز از شهرداری مرکزی، مرضیه رستمی با ۲۳۵ امتیاز از سازمان حمل و نقل و فوزیه سالاری با ۲۰۴ امتیاز از شهرداری مرکزی به ترتیب رتبه های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
در پایان این رقابت‌ها با حضور فیصل دانش عضو شورای شهر و جمعی از مدیران بخش‌های مختلف شهرداری بندرعباس از نفرات برتر در گروه بانوان و اقایان با اهداء جوایز تقدیر بعمل آمد.
از نکات جالب این مسابقات مهیج، حضور تعدادی از مدیران سازمان‌های زیرمجموعه شهرداری بود که ضمن رقابت با سایر کارکنان، نتوانستند مقامی کسب نمایند اما حضور آنان باعث ایجاد رقابت شدیدی در بین شرکت کنندگان شده بود.
مسابقات ورزشی کارکنان شهرداری هر ماه به میزبانی یکی از سازمان‌های زیرمجموعه شهرداری بندرعباس و با هدف ایجاد شور و نشاط و انگیزه در کارکنان برگزار می شود که تاکنون در چندین رشته برگزار و با استقبال بسیار خوب مواجه شده است.
مسابقات ورزشی کارکنان شهرداری در بهمن ماه در دو رشته تنیس روی میز و والیبال ساحلی، به میزبانی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی برگزار می‌شود.

 


٠٩:٥٢ - يکشنبه ٢١ دی ١٣٩٩    /    شماره : ١١١٠٣    /    تعداد نمایش : ٨٦خروج