چاپ        ارسال به دوست

شهرداربندرعباس مطرح کرد:

حرکت به سمت مجازی شدن برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی شایسته تقدیر است

شهرداربندرعباس گفت: اقدام سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری به سمت مجازی شدن برنامه‌های فرهنگی، هنری و اجتماعی قابل تقدیر است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداري بندرعباس، عباس امینی‌زاده در جلسه شورای اداری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس اظهار كرد: در دو ماه باقیمانده تا پایان سال ١٣٩٩ بايد تلاش‌مان را بيشتر كنيم.
وی با بیان اینکه سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری حرکت‌های خوبی را آغاز کرده است، ادامه داد: این سازمان در زمان كرونا بدون تعطیلی فعالیت‌های خود، به صورت مجازی برنامه‌ها را دنبال می‌کند.
شهرداربندرعباس خاطرنشان کرد: علم، تجربه و انگيزه وقتي در كنار هم قرار بگيرد، كار تيمي خوب و قوي انجام می‌شود و نقش سازمان فرهنگي براي ما ملموس‌تر می‌شود.
وی با بیان اینکه اولویت کار در این سازمان تکریم ارباب رجوع است، خاطرنشان کرد: تکریم ارباب رجوع شما با سازمان‌ها و دیگر مناطق متفاوت بوده و مخاطب خاص خود را دارد که نیازمند توجه بیشتر است.
امینی‌زاده با تاکید بر استفاده از فضای مجازی در برگزاری برنامه‌ها و اعلام عمومی رخدادای فرهنگی، هنری و ورزشی، افزود: حوزه فضای مجازی به شدت مورد استفاده مردم قرار گرفته که حتی در خدمات، آموزش، فرهنگ و حتی ورزش‌های خانگی نیز در بستر این ظرفیت دنبال می‌شود.
شهردار بندرعباس در ادامه نیز با اظهار اینکه حواشی در همه دستگاه‌ها وجود دارد، گفت: اینکه شما به حواشي كشيده شويد و نتوانيد كار كنيد، اصلا جايز نيست، زیرا مهم اين است كه ما در درگيري‌ها، حواشي و مشكلات كار را خوب انجام دهيم.

 


١٣:٢٣ - دوشنبه ٢٢ دی ١٣٩٩    /    شماره : ١١١١٧    /    تعداد نمایش : ١٣٣خروج