چاپ        ارسال به دوست

اجرای ٢٩ پروژه توسط سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری بندرعباس

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری بندرعباس از انجام ٢٩ پروژه توسط این سازمان خبر داد و گفت: ٢١ پروژه دیگر نیز در حال انجام است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، رضا پرویز در این ارتباط اظهار کرد: سازمان عمران و باز آفرینی فضاهای شهری برای سال جاری ۵٠ پروژه را در دستور کار قرار داده است.
وی افزود: این پروژه‌ها شامل پروژه‌های مرمت و ترمیم نوارهای حفاری، احداث بوستان صدف، دور برگردان آزادراه شهیدرجایی، دور برگردان و اصلاح شیب‌بندی بلوار پاسداران، اجرای زیباسازی ورودی و تعمیرات ساختمان اداری، اورهال و ساخت استخر قیر کارخانه آسفالت سازمان عمران و غیره است.
رئیس سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری بندرعباس خاطرنشان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون ٢٩ پروژه عمرانی به بهره‌برداری رسیده و ٢١ پروژه دیگر نیز در دست اقدام است.
پرویز با بیان اینکه هزینه پروژه‌های انجام شده در سال ١٣٩٩ بالغ بر ۴٧٢ میلیارد ریال است، گفت: قدردان صبوری مردم در تکمیل پروژه‌های شهری هستیم.
این مقام مسئول در ادامه سخنانش نیز با اظهار اینکه کمبود قیر و افزایش مصالح ساختمانی اجرای پروژه‌های عمرانی را دشوار کرده است، عنوان کرد: با این وجود در تلاش هستیم، با همت همکاران پر تلاش در مجموعه سازمان عمران، شرایط را برای ارائه خدمات بهتر به مردم فراهم کنیم.

 


١٣:٥٣ - پنج شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٩    /    شماره : ١١٢٣٢    /    تعداد نمایش : ٦٤خروج