چاپ        ارسال به دوست

با گسترش بیماری کرونا؛

خدمات‌رسانی ناوگان اتوبوسرانی بندرعباس متوقف شد

مدیر هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری و سخنگوی شهرداری بندرعباس در خصوص بیماری کرونا، از توقف سرویس‌دهی اتوبوس‌های شهری خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندرعباس، حمیدرضا حیدری‌پوری با اعلام این خبر اظهار کرد: با توجه به افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا در بندرعباس، ارائه خدمات اتوبوسرانی در شهر متوقف شده است.

وی از این تصمیم به عنوان یکی دیگر از اقدامات لازم در راستای کاهش حضور شهروندان در مکان‌های عمومی و پر تجمع خبر داد و افزود: این اقدام در راستای ماندگاری شهروندان در منزل صورت گرفته و سرویس‌دهی اتوبوس‌های شهری تا اطلاع ثانوی متوقف است.

سخنگوی شهرداری بندرعباس در موضوع ستاد داخلی پیشگیری از کرونا در بخش دیگری از سخنانش نیز عنوان کرد: مردم بندرعباس طبق رسم هر ساله در روزهای پایانی و خصوصا آخرین پنجشنبه سال، ادای احترام و زیارت اهل قبور را در برنامه داشته و سازمان حمل و نقل شهرداری نیز در سالهای قبل خدمات حمل و نقل ارایه کرده است.

 این مقام مسئول خاطر نشان کرد: امسال با توجه به توصیه‌های ستاد مقابله با ویروس کرونا، هیچ گونه خدماتی برای ایاب و ذهاب شهروندان به مقصد آرامستان باغو، در دستور کار قرار ندارد.


١٠:٥٨ - جمعه ١ فروردين ١٣٩٩    /    شماره : ٩٨٦١    /    تعداد نمایش : ١٢٧٣خروج