چاپ        ارسال به دوست

شهردار بندرعباس:

تغییر با اهداف مثبت، مهمترین درس طبیعت به انسان‌ است/ نوروز، بهترین سرآغاز برای تغییرات درونی است/ هر روزی که تغییری در آن رخ دهد، عید است

شهردار بندرعباس گفت: تغییر با اهداف مثبت، مهمترین درس طبیعت به انسان و بهار، سرآغاز شروع دوباره زمین برای زیست دوباره است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده با تبریک نوروز 1399 و بهار طبیعت، اظهار کرد: آغاز سال جدید، بهترین موقع برای تغییرات درونی انسان است.

وی با اشاره به اینکه بهار برای بسیاری از مردم فصل حیات‌بخش و الهام‌دهنده است، افزود: تغییرات مثبت در راستای رشد و تعالی، اولین و بهترین درسی است که می‌توانیم از این رخداد بزرگ طبیعی گرفته و با نگاه به گذشته، فصل جدیدی را در زندگی شروع کنیم.

شهردار بندرعباس ادامه داد: تغییر فصل از زمستان به بهار و زنده شدن دوباره طبیعت، نمایشی دیگر از قدرت بی‌انتهای پروردگار است و نوروز باستانی، كهن ترین جشن گیتی و رشته پیوند نسل‌های گذشته و حال است.

امینی‌زاده با تاکید بر اینکه نوروز با آموزه‌های اسلامی تحكیم یافته و بازگشت به زیبائی و خوبی را برای اقوام و فرهنگ‌های مختلف کشورمان به ارمغان آورده است، گفت: سال 1398 برای مردم ایران اسلامی با فراز و نشیب‌های بسیاری همراه بود و با توجه به اتفاقات تلخ و شیرین رخ داده در این سال که انتهای بسیار متفاوت‌تری نسبت به همه سال‌ها داشته، امیدواریم باعث کسب تجربه‌های مفید و متعدد شود.

وی با بیان اینکه در این سال به دلایل مختلف، شرایط سختی بر کشور حاکم بود، ادامه داد: امیدواریم سال نو همیشه نوید بخش افکار نو، رفتار نو و تصمیم‌های نو باشد و آینده‌ای بهتر ازگذشته را تجربه کنیم.

این مقام مسئول ضمن قدردانی از مجموعه دست‌اندرکاران بخش بهداشت و درمان استان هرمزگان و خصوصا بندرعباس در رسیدگی به بیماران مبتلا به این بیماری، بیان کرد: متاسفانه به دلیل شیوع بیماری ویروسی کرونا در کشور، امسال شاهد حضور پرشور گردشگران و مسافرین نوروزی در بندرعباس به عنوان یکی از مقاصد دیرینه سفرهای نوروزی نخواهیم بود.

شهردار بندرعباس گفت: هرچند شرایط این بیماری و توصیه‌های صورت گرفته، دوری از یکدیگر را تاکید می‌کند، با این وجود امیدواریم باعث نزدیکی بیشتر دلها به یکدیگر شود.

امینی‌زاده در بخش دیگری از سخنانش نیز با تقدیر از همراهی اعضای شورای اسلامی شهر و همکاران بخش‌های مختلف شهرداری در سال 1398، تصریح کرد: امیدواریم در سال جدید شاهد رونق اقتصادی بیشتر در کشور و خصوصا بندرعباس زیبا بوده و بتوانیم در مسیر توسعه، پیشرفت و آبادانی هرچه بیشتر شهر عزیزمان حرکت کنیم.


١١:٠٠ - جمعه ١ فروردين ١٣٩٩    /    شماره : ٩٨٦٢    /    تعداد نمایش : ١٥٥٣خروج