صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

بهادر خبر داد:

آغاز عملیات عمرانی تقاطع قدس

معاون امور زیربنایی و عمرانی شهرداری بندرعباس از آغاز عملیات اجرایی تقاطع غیر هم سطح قدس خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عبدالرضا بهادر در ارتباط با این پروژه اظهار کرد: بر اساس برنامه‌ریزی مشخص و زمانبندی دقیق، عملیات عمرانی یکی دیگر از تقاطع‌های غیرهم‌سطح شهر نیز آغاز شده است.

وی با بیان اینکه این پروژه به دلیل وجود خور، در دو بخش مجزا اجرا می‌شود، افزود: این پروژه یک تقاطع رفت و برگشتی در مسیر شرق و غرب بوده و در واقع دو دستگاه پل روگذر است که عملیات عمرانی آن از اواخر آذرماه سال جاری آغاز شده و از پیشرفت فیزیکی خوبی برخوردار است.

معاون امور زیربنایی و عمرانی شهرداری بندرعباس با اشاره به مشخصات فنی این پروژه، خاطرنشان کرد: این پل روگذر در هر لاین 7.5 متر عرض داشته و از ابتدای رمپ تا انتهای ان، جمعا 400 متر(هر پل 200 متر) طول دارد.

بهادر با اظهار اینکه این تقاطع غیر هم سطح 68 عدد شمع، 16 فوندانسیون و هشت عدد ستون دارد، گفت: اعتبار اولیه این پروژه 265 میلیارد ريال بوده و علاوه بر آن، بیش از 20 میلیارد ريال نیز جهت جابجایی شبکه و تاسیسات در مسیر شده است.

وی با بیان اینکه معارض برق این پروژه حل شده است، ادامه داد: در حال حاضر نیز شمع‌های ضلع جنوب غرب پروژه رو به اتمام بوده و راست‌گرد این مسیر نیز اجرا شده است.

معاون امور زیربنایی و عمرانی شهرداری بندرعباس تصریح کرد: خاکبرداری بقیه راست‌گردها نیز در حال انجام است و احتمالا بزودی در ضلع شمال غرب به عنون مرحله بعد، فعالیت‌ها ادامه پیدا می‌کند.

بهادر با تاکید بر اینکه امیداریم این پروژه در مدت زمان پیش‌بینی شده مورد بهره‌برداری قرار بگیرد، بیان کرد: حداقل راست‌گردهای این پروژه 6.5 متر عرض داشته و حداقل پیاده‌رو یک متر و 70 سانتیمتر است


١٢:٥٣ - سه شنبه ١١ دی ١٣٩٧    /    شماره : ٧٠٤٩    /    تعداد نمایش : ٧٦٧خروج