صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

آخرین وضعیت تبدیل نیروهای قراردادی شهرداری بندرعباس به پیمانی

مدیر امور اداری و رفاهی شهرداری بندرعباس آخرین وضعیت تبدیل نیروهای قراردادی به پیمانی را تشریح کرد

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندرعباس، سعید حسن سالاری در این ارتباط اظهار کرد: پیگیری این مسئله از سال ۹۵ از طریق استانداری هرمزگان و سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور آغاز شده و اکنون به نتایج خوبی دست یافته ایم.

وی افزود: بر این اساس نیروهای قراردادی با حداقل سابقه کار و دارای حداقل مدرک تحصیلی کاردانی می توانند در آزمون تبدیل وضعیت شرکت کنند.
مدیر امور اداری و رفاهی شهرداری بندرعباس ادامه داد: این افراد بر اساس چارت جدید سازمانی شهرداری که از سوی وزارت کشور ابلاغ شده واجد شرایط شرکت در آزمون مربوطه هستند.

سالاری تصریح کرد: شهرداری بندرعباس دارای ۴۲۷ نیروی قراردادی است که بر اساس اقدامات صورت گرفته ۱۹۱ نفر از آنها شرایط شرکت در آزمون را دارند.
وی در انتها نیز بیان کرد: آزمون تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی شهرداری بندرعباس به پیمانی از طریق سازمان سنجش و آموزش کشور و با هماهنگی استانداری هرمزگان تا پایان سال جاری برگزار می‌شود.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به موضوع تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی به قراردادی نیز بیان کرد: کلیات این موضوع از سوی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور مورد موافقت قرار گرفته و به زودی جزئیات برگزاری آزمون و شرایط مورد نیاز افراد اعلام می شود.


١٦:٠٢ - دوشنبه ١٧ دی ١٣٩٧    /    شماره : ٧٠٦٢    /    تعداد نمایش : ٦٦٣خروج