• 1402/12/23 - 08:53
  • - تعداد بازدید: 229
  • - تعداد بازدیدکننده: 225
  • زمان مطالعه1 : 1 دقیقه
  • /ZuUb
توسط مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شهرداری بندرعباس صورت گرفت؛

برگزاری ۱۵ مانور امداد و نجات در سال ۱۴۰۲

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندرعباس و به نقل از روابط عمومی مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شهرداری، ملائی نسب رئیس این مدیریت عنوان کرد: در سال جاری ۱۲ مانور در برنامه آموزشی سال ۱۴۰۲ مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شهرداری بندرعباس پیش بینی شده بود که با استقبال جامعه هدف و با برنامه ریزی و هدف گذاری مرتبط ۱۵ برنامه مانوری اجرا شده است.
به گزارش روابط عمومی مدیریت بحران و پدافندغیرعامل شهرداری بندرعباس، احمد ملائی نسب در این خصوص گفت: مانور CBRNE ( مقابله با تهدیدات شیمیایی) در شرکت پترو صنعت گمبرون با حضور معاون زیربنایی سازمان پدافند غیرعامل کشور و معاون هماهنگی قرارگاه شیمیایی سازمان پدافند غیرعامل کشور و مسئولین استانی، مانور زلزله در منطقه یک شهرداری بندرعباس با همکاری دستگاه های متولی عملیات پاسخ به بحران، مانور زلزله در مدارس و ۱۲ مانور در نواحی ۱۲ گانه شهرداری با عناوین پناهگیری، اطفاء حریق، فرار از دود، حمل مصدوم، خروج اضطراری، نحوه مقابله و پاسخ به تهدیدات شیمیایی و... برگزار شده است.
وی با قدردانی از حمایت‌ها و پشتیبانی شهردار، مجموعه مدیریتی شهرداری بندرعباس و همچنین سایر دستگاه‌های همکار در مانورهای مختلف، افزود: در این برنامه های آموزشی و تمرینات تعداد ۱۴۲۵ نفر تحت آموزش قرار گرفته است.
ملائی نسب خاطرنشان کرد: در طول سال به غیر از اجرای مانورهای آموزشی اقدامات دیگری ازجمله اقدامات مقابله با تهدیدات سایبری، زلزله و...، شرکت در نمایشگاه‌های بین المللی، تشکیل کارگروه های تخصصی، پیگیری رفع خطر ساختمان های نا ایمن و تدوین محتوی آموزشی"آیا آماده اید" ( آمادگی در برابر زلزله) توسط این مدیریت صورت گرفته است.
  • گروه خبری : اخبار برگزیده,اطلاعیه ها,اخبار عمومی
  • کد خبر : 17984
کلمات کلیدی