• 1402/03/12 - 17:57
  • - تعداد بازدید: 532
  • - تعداد بازدیدکننده: 108
  • زمان مطالعه1 : 1 دقیقه
  • /appsettingFree
شهردار بندرعباس در سومین جلسه کارگروه فضای سبز شهری:

زیبا سازی شهر نقش مهمی در توسعه مبلمان شهری دارد

شهردار بندرعباس گفت: توسعه مبلمان شهری از جمله خواسته های بجا و مهم شهروندان است و شهرداری نیز زیبا سازی سطح شهر بندرعباس را یکی از اولویت‌های کاری خود قرار داده است.

شهردار بندرعباس گفت: توسعه مبلمان شهری از جمله خواسته های بجا و مهم شهروندان است و شهرداری نیز زیبا سازی سطح شهر بندرعباس را یکی از اولویت‌های کاری خود قرار داده است.


به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، سومین جلسه کارگروه فضای سبز و المان شهری به ریاست شهردار بندرعباس و با حضور معاونین شهردار، مدیران مناطق چهارگانه شهرداری، روسای سازمان های سیما، منظر و فضای سبز و سازمان فرهنگی ورزشی و مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری و جمعی دیگر از مدیران شهرداری برگزار شد.
مهدی نوبانی در این جلسه با بیان اینکه توسعه فضاهای سبز شهری، عامل مهمی در ایجاد شور و نشاط شهروندان است، بیان داشت: مجموعه مدیریت شهری در راستای ایجاد شور و نشاط شهروندان و جذب گردشگر، با استفاده از تمام ظرفیت های موجود جهت توسعه و رشد فضای سبز، المان های شهر، نورپردازی، دیوارنویسی و... تلاش می کند.
شهردار بندرعباس تصریح کرد: ساماندهی و بهبود فضاهای شهری شامل نورپردازی، دیوارنویسی، نصب المان و... برای سالجاری همانند گذشته در دستور کار شهرداری بندرعباس قرار دارد و شهرداری در همین راستا تلاش می کند مطابق با ایام مناسبتی سال، نورپردازی، نصب المان، نصب آذین بندی و... را انجام دهد.
نوبانی افزود: طرح‌های ارائه شده توسط مناطق چهارگانه در حوزه زیبا سازی، نورپردازی، دیوارنویسی، المان که قرار است در سالجاری در سطح شهر اجرا شود بعد از بحث و بررسی در این جلسه، جهت تصویب نهایی به شورای اسلامی شهر بندرعباس ارسال می شود.
شهردار بندرعباس در پایان گفت: امیدواریم با مشارکت و همراهی همه شهروندان فهیم شهر بندرعباس ‌شاهد پیشرفت، توسعه و آبادانی شهر باشیم.
گفتنی است: در این جلسه طرح های پیشنهادی زیبا سازی شهر برای سالجاری توسط مدیران مناطق چهارگانه شهرداری ارائه شد و پس از بحث و بررسی حاضرین در جلسه، جهت تصویب نهایی به شورای اسلامی شهر بندرعباس ارسال می شود. 
 


 

  • گروه خبری : اخبار,اخبار ویژه,اخبار برگزیده,اطلاعیه ها
  • کد خبر : 15958
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید