• 1402/01/10 - 10:24
  • - تعداد بازدید: 867
  • - تعداد بازدیدکننده: 146
  • زمان مطالعه1 : 2 دقیقه
  • /Z26a

ديدار مهدي نوباني شهردار بندرعباس با اباذر سالاري فرمانده سپاه امام سجاد هرمزگان و محمد مرودي فرماندار شهرستان بندر عباس به مناسبت نوروز ١٤٠٢

ديدار مهدي نوباني شهردار بندرعباس با اباذر سالاري فرمانده سپاه امام سجاد هرمزگان و محمد مرودي فرماندار شهرستان بندر عباس به مناسبت نوروز ١٤٠٢

به گزارش مديريت ارتباطات و امور بين الملل شهرداري بندرعباس شهردار بندرعباس در ديدارهاي جداگانه به همراه جمعي از مديران شهري ضمن تبريك سال نو و حلول ماه مبارك رمضان از همراهي و همكاري هاي مجموعه سپاه و فرمانداري در سال ١٤٠١ با شهرداري بندرعباس تقدير و تشكر نمود.


نوباني در ديدار با فرماندار شهرستان بندرعباس گفت :فرماندار محترم همواره با حمايت هاي خود باعث دلگرمي و انگيزه براي ما بوده همكاران در همه حوزه ها در سال ١٤٠١ با جديت و تلاش فراوان در جهت اهداف سازماني وخدمت به مردم گام برداشته اند و همدلي و همراهي همه نواحي مناطق سازمانها و مديريت هاي شهرداري بندرعباس باعث شده تحولي چشمگير در روند خدمت و توسعه شهر ايجاد شود.
شهردار بندرعباس افزود: قطعا سال جديد با برنامه هاي تازه و هماهنگي هاي بعمل آمده روند توسعه و رشد همه جانبه ي شهر بندرعباس، شتاب بيشتري خواهد گرفت. ما بر اين باور هستيم كه همه ي پروژه ها در هر سطحي با نيازسنجي اولويت بندي و پژوهش بايد صورت پذيرد.
نوباني در ديدار با اباذر سالاري، مجموعه ي سپاه را همراه موثر شهرداري در حوزه هاي مختلف خطاب كرد و عنوان نمود كارهاي جهادي با سرعت عمل بالا و كيفيت مطلوب ، عمران و آباداني شهر را براي شهروندان ملموس تر نشان مي دهد .سپاه پاسداران به عنوان يك نيروي سازنده و پيش برنده همواره براي همكاري با شهرداري پيش قدم بوده است.
فرماندار بندرعباس ضمن تقدير و تشكر از اقدامات موثر شهرداري بندرعباس در اسفندماه جهت آماده سازي شهر براي گردشگران و ميهمانان نوروزي بيان داشت ،چهره ي شهر متحول شده و مسافران و شهروندان از اين وضعيت مطلوب راضي هستند.
محمد مرودي افزود نظم و انضباط و حضور به موقع نيروهاي شهرداري در شهر براي خدمات رساني كاملا مشخص مي باشد و اين امر بخاطر برنامه ريزي صحيح و نظارت موثر شهردار محترم است.
اباذر سالاري نيز در ديدار با شهردار بندرعباس اظهار داشت خدمت به مردم توصيه ي اكيد مقام معظم رهبري است. شهرداري به عنوان يك نهاد صددرصد خدمات رسان با اشرافيت به شهر، روح و جان تازه اي به شهر مي بخشد. ما بايد هوشيارانه نسبت به دسيسه هاي دشمنان عمل نماييم و اميد ، سرزندگي و شادابي را به جامعه تزريق نماييم .
فرمانده سپاه امام سجاد خاطر نشان كرد : مسئولين انقلاب اسلامي با افتخار صادقانه در مسير خدمت به مردم حركت ميكنند. امروز بايد مديران نظام براي خدمت به مردم مانند شهدا جانفشاني و فداكاري كنند ، چرا كه براي ضعيف نشان دادن نظام مقدس جمهوري اسلامي عوامل فريب خورده داخلي و دشمنان دست به هر دسيسه اي مي زنند. در بحث عفاف و حجاب بايد كمك كنيم كه اين مسئله ما را از دغدغه هاي اقتصادي غافل نكند. حجاب يك مسئله ي فرهنگي و ديني است كه خواهران مسلمان ما قطعا با فهم و درك درست به ان احترام ميگذارند.
شهردار بندرعباس در پايان ديدارهاي نوروزي روز چهارشنبه نهم فروردين ١٤٠٢ با تقديم لوح سپاس و گل از فرماندار شهرستان بندرعباس و فرمانده سپاه امام سجاد هرمزگان تقدير و تشكر نمود.
 


 

  • گروه خبری : اخبار,اخبار ویژه,اخبار برگزیده,اطلاعیه ها
  • کد خبر : 15563
کلمات کلیدی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید