• 1402/03/13 - 23:00
  • - تعداد بازدید: 627
  • - تعداد بازدیدکننده: 387
  • زمان مطالعه1 : 1 دقیقه
  • /Z3da

پیام تسلیت شهردار بندرعباس به مناسبت ارتحال امام خمینی(ره) و سالروز قیام 15 خرداد

مهدی نوبانی در پیامی سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) را تسلیت گفت و یاد شهدای قیام خونین 15 خرداد را گرامی داشت.

مهدی نوبانی در پیامی سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) را تسلیت گفت و یاد شهدای قیام خونین 15 خرداد را گرامی داشت.


به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، در متن پیام شهردار بندرعباس آمده است:
حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به پشتوانه ملت مجاهد ایران و به مدد الهی، پرچم انقلاب را بر پایه استقلال و آزادی بنا نهاد تا فرهنگ واقعی دینی اسلامی را به گوش و جان مردم برساند.


14 خردادماه سالروز ارتحال مردی فرهیخته، عالم و صالح از جنس ایثار و شهادت است که امروز پس از گذشت سالیان سال از فراق این شخصیت جهانی، دل‌های مؤمن و عاشق هنوز در حزن و ماتم فقدان اوست و یوم‌الله 15 خرداد نیز سرآغاز تحقق اراده‌ی مردم این سرزمین در راه مبارزه با استکبار، طاغوت و استبداد و به ثمر نشستن اراده‌ی ملت بزرگ ایران است و این قیام نقطه‌ی عطف مبارزات سیاسی ملت سلحشور و آزادی خواه ایران علیه استبداد و استعمار ستمشاهی بود که نشان از روحیه مردان و زنان بزرگ و خداشناسی بود که توانستند با رهبری حضرت امام خمینی(ره)، عظیم ترین حماسه مردمی را با خلق حکومت دینی برخاسته از اراده مردم طراحی و پایه گذاری نمایند.
اینجانب سالگرد ارتحال معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و سالروز شهادت شهدای 15 خرداد را به همه شهروندان شهر بندرعباس تسلیت عرض نموده و امیدوارم بتوانیم پاسدار آرمان های والای امام راحل(ره) و خون پاک شهدای والامقام باشیم و برای اعتلای این نظام مقدس و سرافرازی ایران اسلامی تلاش کنیم.
مهدی نوبانی
شهردار بندرعباس


 

  • گروه خبری : اخبار,اخبار ویژه,اخبار برگزیده,اطلاعیه ها
  • کد خبر : 15963
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید