• 1403/01/02 - 16:17
  • - تعداد بازدید: 407
  • - تعداد بازدیدکننده: 393
  • زمان مطالعه1 : 1 دقیقه
  • /ZnVb

پژوهشگران برتر شهردارى بندرعباس معرفى شدند

شهردار بندرعباس از نفرات برتر اولین جشنواره پژوهشگر برتر کارکنان شهردارى بندرعباس تقدیر و تجلیل نمود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهردارى بندرعباس به نقل از مرکز مطالعات شهردارى همزمان با هفته پژوهش در آذر ماه ١٤٠٢ فراخوان این جشنواره منتشر شده بودو ١٥ نفر از پرسنل شهردارى در این جشنواره شرکت نمودند که در ٢٨ اسفند ١٤٠٢ در آیینى از برگزیدگان تقدیر بعمل آمد.
شهردارى بندرعباس در آیین تقدیر و تجلیل از برگزیدگان  اولین جشنواره پژوهشگر برتر شهردارى بندرعباس بر لزوم استفاده از ظرفیت پژوهش در توسعه همه جانبه شهر تاکید نمود و خاطر نشان کرد عملیاتى شدن طرح هاى پژوهشى در مسیر رشد و شکوفایی شهر اتفاق بزرگ و نشان از توسعه یافتگی در یک جغرافیا مى باشد چرا که رعایت اصول قواعد و متر و معیار اجراى یک پروژه بزرگ شهرى با قالب پژوهش و تحقیق رعایت استانداردها را به همراه خواهد داشت و نتیجه براى عموم مردم رضایت بخش تر و مفید ترخواهد بود.
فوزیه سالارى مدیر مرکز مطالعات شهردارى گفت: آثار ارسال شده شامل مقالات طرح هاى پژوهشى و کتاب بودند که در مجموع ٥١ اثر به دبیرخانه ارسال شده بود که ٤١ اثر به مرحله نهایى و داورى رسیدند.
سالارى افزود :دبیر اولین دوره جشنواره پژوهشگر برتر شهردارى بندرعباس محمد رضا کهورى معاون برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی شهردارى بندرعباس بود و داورى آثار با همکارى و همراهى اساتید محترم دانشگاه هرمزگان صورت پذیرفته است.
 مدیر مرکز مطالعات شهردارى بندرعباس اظهار داشت :پس از بررسی هیت داوران آقای مصطفی احمد زاده با سه طرح پژوهشى و کسب بالاترین امتیاز نفر اول، خانم بتول ذاکرى با پنج طرح پژوهشى و دو مقاله نفر دوم و در نهایت آقاى اصغر حسینى پور با هشت مقاله و طرح پژوهشى علمى نفر سوم شدند.
سالارى در ادامه آیین تجلیل از برگزیدگان این جشنواره  ضمن تشکر از همه شرکت کنندگان و حمایت هاى شهردار بندرعباس تاکیدکرد:برگزارى هر اتفاق و رویداد علمى پژوهشى اقدامى مثبت براى ارتقا جایگاه سازمان است.
  • گروه خبری : اخبار برگزیده,اطلاعیه ها,اخبار عمومی
  • کد خبر : 18034
کلمات کلیدی

تصاویر